Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Zemin Kaplama, Epoksi

Epoksi reçine ve sertleştirici bileşenlerin harmanlanmasıyla oluşan kaplama türüne epoksi zemin kaplama denir. Epoksi kaplama sayesinde zeminleriniz daha dayanıklı, kaymaz ve temizlenebilir bir hale gelmektedir.
Sizlere epoksi zemin tavsiye etmemizin altına, bir çok avantajı yatmaktadır.
Epoksi kaplama dayanıklılığı yüksek olduğu için kimyasal ürünlere karşı direnç sağlar. Uzun ömürlü olduğu için tercih edilen epoksi zemin kaplama, ayrıca kaymaz yüzeyi sayesinde estetik bir görünüm sunar. Bu kaplama ayrıca, bakteri ve diğer mikroorganizmaların büyümesini engelleyen anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Böylelikle evinizde hijyenik bir ortam kaçınılmaz olur.

Firmamız tarafından sizlere çeşitli renklerde ve desenlerde epoksi zemin kaplama seçenekleri sunmaktayız. Evinizdeki herhangi bir alana uyacak bir şekilde özelleştirdiğimiz epoksi zemin kaplamalarımızda aradığınız renk ve deseni bulmak çok kolay! Firmamız ihtiyaçlarınızı biliyor ve ona göre bir yol haritası çiziyor. Zemin kaplamalarınız için tecrübeli firmalarla çalışmanız gerekir çünkü tecrübesiz firmalarla anlaştığınız zaman yaptıkları yanlış tespitleri, sizi uzun vadede zarara uğratacaktır. Eğer kalitesi düşük malzemeler kullanırlarsa kaplamanın ömrü kısa olur. Yanlış epoksi zemin kaplama uygulaması çatlama, kabartma, soyunma gibi sorunları da beraberinde getirir. Yeteri kadar uzmanlığı olmayan personelin çalışması sonucu kaplama doğru bir şekilde uygulanmaz ve istenmeyen sonuçlar kaçınılmaz olur… Neden ısrarla kendi firmamızı öneriyoruz? Firmamız kaliteli malzemelerle dayanıklı ve estetik zemin kaplama garantisini müşterilerimize sunmaktadır. Epoksi zemin kaplamalarımız sayesinde alanlarınızı ihtiyacınıza göre özelleştiriyoruz. Sizlere en yüksek kalitede malzemelerle işimizi sunmak için alanında önde gelen firmalarla çalışıyoruz.

Zemin kaplama hizmetimiz ilk olarak özel hazırlıklı başlayıp profesyonel uygulama ve kaliteli malzemeler kullanılarak sonlanır. Profesyonel ekibimiz her aşamada müşterilerimiz ile yakın bir işbirliği içerisinde çalışarak gözlerimizin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman önemsemeyerek çalışmalarına devam etmektedir. Zemin kaplamalarınız için sunduğumuz garanti ve bakım hizmeti sayesinde kaplamaların uzun ömürlü olmasını hedeflemekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve bütçelerine en uygun fiyatı sunmak için farklı malzemeler ve renk seçeneklerimiz mevcuttur. Sizinle kurduğumuz yakın işbirliği sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler üreterek, her alanda yanınızda olmayı hedefliyoruz.

Zemin Kaplama, Epoksi

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?