Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Kurumsal

Firmamız, Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik Sanayi Ticaret Ltd. Şti. İstanbul Kağıthane’de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kendisine “kaliteyi” şiar edinmiş olan firmamız, müşteri memnuniyeti merkezli olarak çalışmalarına yön vermektedir.

Profesyonelliğin diğer adı; Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Firmamız, komple olarak her türlü ev, daire, konut, villa, ofis, mağaza, otel, hastane, fabrika, okul vb gibi yaşam ve çalışma alanlarının tamir, tadilat, bakımlarının yanı sıra iç-dış dekorasyon işlerini de profesyonel anlamda yapmaktadır.

Kalite, kalite, kalite

İnşaat sektöründe, sıfırdan yekpare konut projelerinin yanı sıra, güçlendirme işleri de yapan Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik Sanayi Ticaret Ltd. Şti. sadece İstanbul’a değil, Türkiye’nin 81 iline hizmet götürmektedir. Ülkemiz maalesef deprem kuşağında bulunmaktadır. Bu gerçeği asla göz ardı edemeyiz ve bu gerçekle de yaşamak zorundayız ama bilinçli, ama tedbirli, ama akıllı. Ancak Türkiye’de herkesin malumu binaların durumu da ortadadır. Firma olarak isteriz ki, binalarımız yıkılmasın, insanlarımız ölmesin. Peki bu nasıl olacak? Elbette araştırmayla, bilinçlenme ile ve tabi ki de işin hakkını vermekle yani kalite ile olacak. Yukarıda bahsettiğimiz üzere firmamız “kaliteyi” kendisine şiar edinmiş bir firmadır. Ve lütfen sizler de inşaat işlerinde kaliteyi tercih edin ve kaliteden şaşmayız. Ülke olarak “kalite” tüm insanlarımızın hakkıdır.

Komple Ev Tadilatı

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?