Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak, yaşam alanlarının iç ve dış dekorasyon hizmetlerinin yanı sıra, A’dan Z’ye komple tadilat, tamir, bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız. Firmamız son derece basit ama profesyonel çalışır. Göze hoş gelen, bütçeyi sarsmayan alternatifli ama özgün çalışmaların altına imza atarız. Müşteri odaklı çalışırız. Müşterilerimizi iyi dinler, isteklerini iyi anlar ve bu bağlamda olabilecek en iyi çözümleri sunarız.

Kısmi işlerden, yekpare işlere; anahtar teslim, profesyonel hizmet…

İşimiz, alan adımızdan da anlaşıldığı üzere her ne kadar komple tadilat işleri olsa da, parça işler ya da kısmi işler de yapmaktayız. Kısmi işlerden kastımız, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, wc tadilatı, balkon tadilatı, dış cephe tadilatı, boya badana, elektrik işleri, su tesisatı işleri, parke işleri, asma tavan, izolasyon işleri, yıkım döküm işleri, seramik fayans işleri vb gibi işleri kapsamaktadır. Aslında buna bir bütünün parçaları diyebiliriz. Firmamız, yekpare olarak adlandırdığımız komple tadilat işlerinde olduğu gibi, kısmi olarak adlandırdığımız tek tek işlerde de oldukça başarılıdır.

Komple ev tadilatında kalite odaklı, alternatifli seçenekler.

Komple tadilat bağlamında çalışmalar yaparken, kaliteye oldukça önem veririz ancak kalite standartlarımız müşterinin istediği işin yanı sıra ortaya koyduğu bütçeye göre değişkenlik gösterir. Ortaya konulan bütçeye göre yalnız bir seçenek değil, bir çok seçenek sunar, üzerinde çalışır, kafa yorar ve müşterilerimize sunarız. Bu özelliğimiz bizleri birçok firmadan ayırt eden bir özelliktir ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmemize de sebebiyet vermektedir. Oldu bitti şeklinde değil de, yaptığımız işlerin hem bizim hem de müşterilerimizin içine sinmesi gerektiğini çok iyi biliriz. İşte bu cihetten her zaman alternatifli ve seçenekli düşünür ve bu düşündüklerimizi müşterilerimize sunarız.

Komple Ev Tadilatı

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?