Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Yıkım Döküm 

Komple ev tadilatı hizmetimiz kapsamında binaların yıkılıp yeniden inşa edilmesi gereken tüm bölümlerini büyük bir ustalıkla halletmekteyiz. Kısmen dökülmüş duvar onarımı ya da komple duvar yıkma işlerini ustalarımız, çok ısa sürede başarıyla tamamlar. Atıl hale gelmiş ve komple yıkılması istenen binaları da gerekli önlemleri aldıktan sonra araç ve makinelerimizle yıkmaktayız. Bir bina yada betonarme yapının yıkılması gereken bölme ve duvarlarını yıkmak, oldukça titizlik ve tecrübe gerektiren bir konudur. Eğer küçük bir detay bile atlanacak olursa çok büyük kazalar meydana gelebilir. Kurumsal bir çatı altında yıkım döküm hizmeti talep etmek, bu açıdan hayati önemdedir.

Komple ev tadilatı faaliyet alanlarımızı oluştururken bir bina için gerekli olan tüm iş kalemlerini tek tek sınıflandırdık. Bu konuda daire sahibinin her iş için başka bir firma ile çalışarak zaman ve para açısından kayıplar yaşamamasını amaçladık. Bir binanın kaba inşaatından en ince tesisatına kadar tüm dekorasyon ihtiyacını bitirerek, daireyi, kullanıma hazır durumda her şeyi bitmiş olarak teslim ederiz. Hem tek firma ile muhatap kalınmasını sağlarız, hem de işlerin kaliteli ve daha ekonomik bir biçimde tamamlanmasını gerçekleştirmiş oluruz. Bulunduğu arsada tamamen yıkılması gereken betonarme yapılar için firmamızdan, en uygun hizmet sürecini öğrenebilirsiniz. Ortaya çıkan hafriyatlarında kısa sürede kaldırılması için müşterilerimize gereken desteği sağlayabilmekteyiz.

Yıkılacak yapı ve inşaat bölümleri için ustalarımız acele etmeden çevre kontrolünü sağlayarak çalışır. Bahçe duvarları, evlerin kaldırılması istenen beton bölümleri, çürümüş beton bloklar çok kısa sürede yıkılarak ortadan kaldırılır. Yılların eskittiği her betonarme yapı tehlike saçmadan yıkılma sürecine alınır. Kentsel dönüşüme giren binalar buna örnektir. Firmamız, kentsel dönüşüm bölgesine girmiş tüm apartman ve binaları, gerekli resmi yönetmeliği uygulayarak, güvenle yıkıntı haline dönüştürür. Bina ve beton yıkım sürecimiz şu şekilde ilerler.

• Yıkım işlemi uygulanacak betonarme yapının statik durumu incelenir
• Çevrede zarar görebilecek eşya ve nesneler kaldırılır
• Yıkım uygulamasına en uygun cihaz ve ekipman kullanılır
• Yapı güvenle yıkıldıktan sonra işlem tamamlanır.

İnce işçilik ile ördüğümüz, bina dekorasyon ve tadilat işlerimizi, müşterilerimizin memnuniyetini kazandıktan sonra bitirdik sayarız.

Yıkım Döküm

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?