Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Yalıtım İzolasyon

Bir binanın dış etkilerden korunmasını sağlayan işleme yalıtım izolasyon denir. Bu uygulama, özellikle kış ve yaz aylarında binaların soğuktan yada sıcaktan korunmasını sağlar. Böylece evlerimizde ya da işyerlerimizde istenilen hava koşullarını elde etmemiz sağlanmış olur. Yalıtım izolasyon bina içerisindeki ısı transferini minimum düzeye indirir, dolayısı ile ısınmış bir odanın dış koşullardan etkilenip soğuması zaman alacaktır. Bu da size enerji tasarrufu sağlar. Aynı durum yaz ayları içinde geçerlidir, yalıtım izolasyon işlemi uygulanmış bir mekan yaz aylarında daha kolay soğutulabilir. Bu da sizler için daha az ısınma ya da soğutma masrafı olarak geri döner.

Yalıtım izolasyon sadece ısı transferini değil, aynı zamanda dışarıdan gelen istenmeyen gürültüleri de önler. Özellikle yoğun trafik akışının olduğu bölgelerde gürültüsü kirliliğini önlemek ve sağlıklı yaşamak için yalıtım izolasyon önemlidir. Bina yalıtım izolasyon işlemi hassas bir işlemdir ve bilgi birikimi ile deneyimin yanı sıra bir takım uygulama püf noktaları gerektirir. Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti, etkili ve verimli bir yalıtım izolasyon uygulamasının tüm ince detaylarını bilen ve tatbik eden uzman bir kuruluştur. Yalıtım izolasyon işleminden verim alabilmenin iki önemli kriteri vardır. Birincisi doğru malzeme kullanımıdır. Firmamız, yalıtım izolasyon uygulamalarında Türk Standartları Enstitüsü’nün belirlediği kriterlerde ve tanınmış markaların ürünlerini kullanmaktadır. İkinci önemli nokta ise doğru uygulama teknikleri ile yalıtım ve izolasyon yapabilmektir. Firmamız, doğru uygulama tekniklerini tatbik edebilen profesyonel ekipleriyle yalıtım izolasyon işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yapılarınızın ömrünü uzatan, sağladığı enerji verimliliği ile faturalarınızın düşmesine etki eden yalıtım izolasyon uygulamasını yaptıracağınız firmayı doğru seçebilmek çok önemlidir. Seçim yaparken sadece fiyat kriterini baz almamak, kullanılacak tüm malzemelerin özelliklerini, firmanın geçmiş tecrübelerini ve itibarını araştırarak karar vermek önemlidir. Her ay kabarık faturalarla boğuşmak yerine, Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti’ni arayarak ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir ve kalıcı çözümlerimizle tanışabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimizin, binanıza en uygun yalıtım izolasyon çözümü ile sizlere yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Yalıtım İzolasyon

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?