Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

WC Tadilat Hizmetleri

WC İngilizce kelime olarak neredeyse tüm dünya üzerinde kullanılmaktadır. Açılımı Water-Closet anlamına gelen WC tuvaletler için kullanılmaktadır. Su-Dolap ve Su-Klozet anlamına gelen WC 20.yy’ın ortalarına gelene kadar yalnızca İngiltere’de kullanılsa da daha sonra tüm dünyaya yayılmıştır. Yaklaşık 200 yıldan beri kullanılan WC kelimesi İngilizce kökenlidir. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Büyük Britanya gibi İngilizce konuşulan ülkelerden sonra, diğer ülkelerde de yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Wc arızası en korkulu rüyalardan birisidir. Arıza ve tadilatı giderilmeyen wc büyük problem oluşturur. Hangi durumlarda wc tadilatı gereklidir inceleyelim;

Sürekli tıkanma: Tuvalet tıkanıklıkları genelde doğru kullanım olmadığı durumlarda olmaktadır. Tuvalet kâğıdının çöpe atılmaması bu problemi getirir. Daha eski bir tuvalete sahipseniz özellikle de yetersiz sifonlu bir wc ise, değişim olmalıdır. Yeni tuvaletler, hatta düşük sifon, çok daha verimlidir ve su faturanızda tasarruf etmenizi sağlayabilmektedir!
Çatlaklar: Klozet diğer adıyla alafranga tuvaletlerin altındaki zeminde su birikintisi olduğu görüldüğünde porselende çatlaklar olduğu anlamına gelmektedir. Bu durum daha çok su sızıntısı ile gereksiz su kullanımına neden olmaktadır. Aynı zamanda zemine zarar vererek küflenmeye neden olabilmektedir.
Sallanma: Klozet tuvaletler zamanla zemin ile bağlantısı koparak sallanmaya başlayabilir. Klozet zemin bağlantı cıvataları gevşemişse cıvataları sıkıştırılmalıdır. Tuvaletin altında döşeme sorunları varsa, daha ciddi bir sorunu önlemek için işe hakim kişilere ulaşılmalıdır . Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti. bünyemizde var olan wc tadilatı ustalarımız sorunlarınızı kolaylıkla çözmektedir.
Çizik yüzey: Zamanla tuvaletler temizlik veya tıkanıklıktan dolayı çiziklerin oluşmasına neden olabilir. Çiziklerin temizlenmesi zor olabilir. Bu, tuvaletin performansını etkilemez, ancak rahatsız edici şekil bozukluğu oluşturmaktadır. Klozet modellerin yenisi ile değiştirilmesi, alaturka tuvalet taşları gibi kırmadan değiştirilmesi mümkün olabilir.
Kireçlenmeler: Şebeke suyunuzdaki klor, zaman içinde tuvaletin giriş deliklerinde ve sifon tüplerinde toplanabilir. Yeterli birikimle, tuvalet verimsiz hale gelebilir ve mineral birikiminin parçalanmasını gerektirebilir. Eğer bu birikim yeterince kötüyse, tuvaletin değiştirilmesi gerekebilir.

Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bulunan wc tadilatı hizmetimizden bize ulaşarak işine hakim pratik ekip çalışanlarımızla sorunlarınızı çözmekteyiz. Web sitemizde bulunan iletişim bölümünden bizlere ulaşıp hizmet talep edebilirsiniz.

WC Tadilat Hizmetleri

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?