Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Ücretsiz Keşif ve Projelendirme

Ücretsiz keşif ve projelendirme, yeniden yapılması planlanan bina, işyeri veya mesken üzerindeki yapının maliyeti için sürdürülen bir dizi faaliyeti içerir. Keşfin çıkartılması ilk başta yapılması gereken birincil önemdeki işlemdir. İki aşaması vardır: ilki ön keşif diğeri ise kesin keşiftir. Ön keşfin inşaat veya yapı üzerindeki eldeki verilerin hesaba katılarak optimum maliyetinin hesaplanması ve bundan sonraki sürecin nasıl işleyeceği konusunda genel bir fikir elde edileceği süreçtir. Tahmini olabileceği gibi metraj merkezli de yapılabileceği söylenebilir. İhtiyaca göre şekillenen bu süreç mevcut yapı üzerinde var çizim, proje ve tüm işlemler göz önünde bulundurularak içeriğinde var olan tüm bileşenler hesaba katılarak her birinin metrajı hesaplanır ve bütün elemanların birim hesabı üzerinden fiyatı belirlenir.

Ücretsiz Keşif ve Projelendirme İşleminde Süreç Nasıl İlerliyor?

İnşaat mühendisleri ek olarak yapılan tüm tesisat ve donanım için mevcut tekniker ve teknisyenler tarafından süreç yürütülür. Öncesinde nakliye ücretleri hesaplanmış olup ve tüm maliyete katılmış olur. Tesisat işlemleri çok kompleks bir yapıdadır. Sizin için en iyi hizmeti sunarak bu iş ve işlemleri en çağdaş teknolojik ürünleri sizin için ücretsiz sunuyoruz. Maliyetteki herhangi bir sapmadan etkilenmeden doğal yaşam alanlarını düzenleyebilir, güzelleştirebilirsiniz. İdealize edilen şekliyle inşaat alanlarınıza henüz tam olmayan inşaat alanlarınızda da ön keşif talep etmeniz mümkündür.

Ücretsiz Keşif ve Projelendirme Aşamaları Nelerdir?

Ücretsiz keşif ve projelendirme aşamaları nelerdir? sorusunun bir mimari uzmanlık bilgisi olduğunu söylemeliyiz. Mevcut olan veya yapım aşamasındaki yapı üzerinde gerçekleştirilen planlama, belli aşamalar için oluşturulmuş kesit ve farklı açılardan görünüşlerini içerir. Öncelikle mimari bir proje çizimi, yapının hangi malzeme ile yapıldığına bağlı olarak çelik ya da ahşap gibi betonarmesinin donanımı, tüm tesisatları ısıtmadan iklimlendirmeye kadar olan yapısına teşekkül etmiş içerikler göz önünde bulundurularak işlem yapılır veya yapılması planlanır. Siz ihtiyacınızı söylediğinizde zaten sunduğumuz ücretsiz danışmanlığımızla size bunu sunarak, gerekli bilgilendirmeleri yapıp ardından davet edeceğiniz mekânda keşif faaliyetimizi gerçekleştirmekteyiz. Size mutlu ve yaşanabilir alanlar sunarak sahip olduğumuz memnuniyeti en üst seviyeye çıkartıyoruz.

Ücretsiz Keşif ve Projelendirme

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?