Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Su Tesisatı

Plastik ve demir borudan imal her tür temiz su tesisatını sağlam ve dayanıklı bir yapıda kurmaktayız. Firmamız çalışmaları içerisinde yıl boyu devam eden su tesisat işleri içinde tesisat kaçaklarının onarımı, tesisat yenileme ve komple su tesisatının döşenmesi vardır. Alanında en deneyimli ustalar ile çalışan komple ev tadilatı firmasında, ev ve iş yeriniz için gerekli olan tüm dekorasyon hizmetini anahtar teslim durumda teslim alabilirsiniz. Projeli yada projesiz tüm tesisat kurulumunu sıfırdan çekerek, sorunsuz bir şekilde tamamlamaktayız. Firmamızın güvence vererek sunduğu su tesisatı hizmet kalemleri şunlardır;

• Komple su tesisatı döşeme
• Sorunlu tesisat onarımı
• Mevcut tesisatın eklemelerle büyütülmesi
• Eskiyen su tesisatlarının yenilenme işi

Su tesisatı işlerinde ustalık çok önemli bir yer teşkil eder. Eğer tesisat ustası deneyimli değilse yanlış müdahalelerle mevcut tesisatı tamamen bozabilir. O sebeple tüm su tesisatı işlerimizde sorumluluk sahibi ve titiz ustalar ile çalıştırmaktayız. Ana bağlantıdan banyo ve diğer bölmelere kadar tüm tesisat sistemini test ederek döşemekteyiz. Böylelikle, kullanım aşamasında herhangi bir kaçak ya da arıza oluşmasını engellemiş oluruz. Tüm tesisat sistemimizde yerli ve orijinal üretim malzemelerini kullanmaktayız. İmza attığımız her projenin sağlam ve kullanışlı olarak bilinmesi, temel politikamızdır. Komple ev tadilatı işlerimizde standart tesisat döşeme hizmetimizin yanında,binaya ve projeye özel tesisat döşeme hizmetini de aynı kalitede sunmaktayız.

Apartman daireleri, müstakil evler, villa tipi evler ve kurum binalarının tüm su tesisatını en kısa sürede komple yeniliyoruz. Banyo, mutfak ve tuvalet bölümlerindeki tesisat onarımını sorunsuz olarak tamamlarız, arıza nerede ise sadece oraya müdahale ederek, diğer yerlerde herhangi bir kırma dökme yapmadan, tesisatın onarımını tamamlarız. Su tesisatı işleri firmamızın uzmanlık sahasıdır. Komple ev tadilatı içinde en sık gelen hizmet talebi, sutesisatındaki mevcut sorunların giderilmesidir. Kaba inşaattan, oturulan binalara kadar tüm noktaların su tesisatları itina ile yeniden elden geçirilir ve tamir edilir. Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti güvencesi ile yaşam alanlarınızın değişim ve dönüşümünü tam istediğiniz gibi tamamlanır.

Su Tesisatı

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?