Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Otel Tadilatı

Pek çok iş alanında kullanılan büyük ve küçük yapıların zaman zaman tadilata ihtiyacı olabiliyor. İstanbul içinde yenilenen binalar kadar eskileri de mevcut. Her yeri yıkıp yeni baştan inşa etmek mümkün olmadığı için de tadilat ve tamiratlarla ihtiyaç gideriliyor. Bazen de işin ihtiva ettiği unsurlar gereği yenilemeler ve tamirat, tadilat gibi işlemler gerekebiliyor. Otel tadilatı da bu türden işler arasında sayılabilir. Her gün her alanı kullanılan otellerin yıpranmaması, odalarının elden geçirilmeye ihtiyaç duymaması mümkün değildir. Özelikle yoğun kullanılan butik otellerde var olan yıpranmaların bir an evvel giderilmesi müşteri memnuniyetini de arttırıcı olacağından, bunlara özen gösterilmesi gerekiyor. Tadilat işlemlerinin ne kadar sürede bitirileceği iyi hesaplanarak hizmetin devamı sağlanırsa sıkıntıya da mahal verilmemiş oluyor.

Otel tadilat işlerinizi belirli bir plan ve program içerisinde yapıyoruz.

Otel tadilatı gibi iş yerlerinin tamiratı ve tadilat işlemleri yapılırken planlama güzel yapılmalıdır. Böylesi iş yerlerinde bazen hizmet verilmeye devam ederken tadilat yapılması gerekebilir. Böylesi durumların müşterileri rahatsız etmeyecek şekilde sürdürülmesi çok önemlidir. Çünkü bir taraftan tadilatla uğraşan işçilerin varlığı, bir taraftan bir otelden ya da her neresi işletiliyorsa o iş kolundan faydalanmak isteyen insanlara hizmet sunan personelin bulunması bir kargaşaya dönüşmemelidir. Bu hem tadilatı uzatır, hem de otelin işlerini aksatır. Buna mahal vermeyecek bir düzenleme yapılmalıdır. Bunların yanında işletmeyi kapatarak da binanın tadilatını yaptırmak isteyebilirsiniz. Her durumda Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik Sanayi Ticaret Ltd Şti firmasının sunacağı hizmetin kalitesinden faydalanabilir, tecrübe ile teknolojinin buluşmasından istifade edebilirsiniz.

Otel tadilatı işlerinizde her zaman güncel firma, Şehir Mimari Tasarım

Şehir Mimari, İstanbul’da yıllardır otel tadilatı çalışmalarında ve pek çok iş kolunda faaliyetler yürütüyor. Yapılan çalışmalarda güncele hakim olmak kadar, geçmişin motiflerini bilmek ve yeni oluşacak ihtiyaçları da önceden fark edebilmek gereklidir. Tüm bunları bünyenizde barındırabilmek için hem yaptığınız işte bir geçmişiniz ve tecrübeniz hem de vizyonunuz olması gerekir. Tüm bunların bir arada olduğu firmamız, yeniye ayak uydururken var olan değerleri de ihmal etmeyen bir anlayışa sahiptir. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Kağıthane’de bulunan merkezimiz ile iletişime geçebilirler.

Otel Tadilatı

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?