Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Kış Bahçesi İşleri

Son yıllarda özellikle mekanlarda talep patlaması yaşayan kış bahçesi konsepti, adında da belli olabileceği gibi kışın bitki yetişmesine olanak sağlayan şartların oluşturulduğu bahçeleri kapsar. Ev ve iş yerlerinde dinlendirici mekanlar olarak kullanılan kış bahçesi içerisinde seralarda yetişebilen tüm bitkilerin yetişmesi mümkündür.

İnşaat ve dekorasyon alanında bulunan tüm inovatif faaliyetlerde olduğu gibi kış bahçesi işleri içinde Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti’nin uzmanlığına ve tecrübesine güvenebilirsiniz. Genellikle cam kaplama ile çevrili olan ve sağladığı yeterli ışık sayesinde farklı ortamlar sunan kış bahçesi konseptinin estetik görünümünü elde etmek uzman bir mimari ve ustalık mahareti gerektiren uygulamalardır.

Kış bahçesi yapımı farklı alanlarda uzmanlıklar gerektirir. Kış bahçesi işleri için tercih edeceğiniz firma birden fazla sektörü içeren bilgi birikimi ve deneyimine sahip olmalıdır. Bitkilerin yetişebilmesi için gereken sıcaklık ve nem derecesini ayarlayan iklimlendirme sistemi firmamız tarafından başarılı bir şekilde tasarlanıp uygulanmaktadır. Hava koşullarına dayanıklı yapı malzemelerinin doğru seçimi de ayrı bir uzmanlık alanına girer. Kış bahçesi işleri için kullanılacak malzemelerin dayanıklı ve yalıtımlı olmaları gerekmektedir. Doğal ışık kış bahçesinin temelini oluşturur. Dolayısı ile mimari projelerin doğal ışığı en verimli bir şekilde içeriye almasını sağlayacak şekilde çizilmelidir. Sıcaklık kontrolü sağlayan termostat sistemlerinin döşenmesi ve sağlıklı çalışabilmesi sağlanmalıdır. Bitkilerin sulanması sonrası su birikintilerini önleyecek verimli drenaj sistemi ve kanallarının oluşturulabilmesi gerekmektedir.

Görüldüğü üzere kış bahçesi işleri çok farklı alanlarda çeşitli uzmanlık bilgisi ve mimari proje çizimi gerektiren işlerdir. Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadroları ile en estetik ve kullanışlı kış bahçelerini oluşturabilmek konusunda iddialı bir firmadır. Kış bahçesi konseptini, ister evinizin bir köşesine dinlenmek yada hobilerinizi hayata geçirmek amacıyla, isterse ticari faaliyetleriniz için işletmelerinize yaptıracak olun, bizim projemizi dinlemeden asla kararınızı vermeyin. Geçmiş referanslarımızı görerek sağlıklı bir karar vereceğinizi ve kış bahçesi işleri için firmamızı tercih edeceğinizi biliyoruz.

Kış Bahçesi İşleri

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?