Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Kazı ve Hafriyat İşleri

Kazı ve hafriyat işleri bir yıkım işlemi olduğunda gerçekleştirilen bir dizi işlemi ifade eder. Ev, okul, köprü, hastane, iş yeri, otel gibi alanlar bazen yıkım işleminden geçmek zorunda kalmaktadır. Her yapının bir ömrü vardır miyadını doldurmuş artık konaklama ya da orada bulunulması kişi için uygun olmayan yapılar haline dönüştüğünde, ağır hasarlı olduğunda, metruk bir yapı olarak nitelendirildiğinde yapılması en uygun olan durum onun yıkılması ve yerine yenisinin inşa edilmesi olmaktadır. Profesyonel olarak kullandığımız ekipman, uzman operatörler ve projeye uygun gerçekleştirilen yıkım işlemi ki buna uygun olarak alınan önlemler, sahip olunan ruhsat ve alınan izinler ile yılların tecrübesi, bilgisi ve donanımıyla size standartların üstünde bir hizmet sunuyoruz.

Kazı ve Hafriyat İşleri Nasıl İcra Edilir?

Kazı ve hafriyat işleri nasıl icra edilir? sorusu tüm kazı iş ve işlemlerinin güvenli şekilde yürütülmesini ifade eder. Çeşitli iş makineleri ile greyder, kepçe, kamyon vb. yapının patlatma veya operatör yardımıyla yıkılarak sonrasında atık olarak nitelenen hurda malzemenin ortadan kaldırılması anlamına gelir. İnsanlık tarihi kadar eski olan ev yapımı ve kullanımı günümüzde modernize edilerek kullanılagelmiştir. Hem bina ve yapıların daha çağdaş, daha depreme dayanıklı, daha estetik olmasına özen gösterilmektedir. Biz sizin ihtiyacınızı biliyoruz ve günden güne kendimizi yeni bilgilerle güncelliyoruz. Konfor alanınız artık bize emanet. Sizin için en iyisini düşünen biri varken siz sadece hayatın tadını çıkarmaya çalışın.

Kazı ve Hafriyat İşleri İçin Ne Tür Güvenlik Önlemleri Alınmalıdır?

Kazı ve hafriyat işleri için ne tür güvenlik önlemleri alınmalıdır? sorusunun cevabı çok aşamalıdır. Yıkım işlemi gerçekleştirmeden önce bütün olumlu ve olumsuz faktörleri değerlendirilip ona göre bir hazırlık aşaması geçiriyoruz. Sizi her aşamada bilgilendirip sorularınızı cevaplıyoruz. Olası riskleri en aza indirmek için yapı çevresinde bulunan diğer bina, ev vb. zarar vermemek için bütün önlemleri alıyoruz. Genel olarak yapılması gereken işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

• Yapının tüm donanımı ve tesisatının doğalgaz, su, internet, elektrik sistemlerinin kesinlikle kapatıldığından ve sorun yaşanmayacağından emin oluyoruz.
• Yapının ki eğer seçici bir yıkım yapılıyor ise diğer yapılara zarar vermeyeceğinden emin olmak adına bütün süreci yönetiyoruz.
• Yapının yıkım işlemi öncesinde çevresinde bulunan kişileri bilgilendirecek levhaları duvar ya da yapılara asıyor ve en son yıkım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kazı ve Hafriyat İşleri

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?