Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Duvar Örme İşleri

Duvar örme işleri konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile size ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Konut veya iş yerinizde alan açmak, balkonu içteki odaya dâhil etmek gibi nedenlerle duvar yapılma işlemi tercih konusu olmaktadır. Farklı çeşitlerdeki yapı malzemeleri ile bunu gerçekleştirmekteyiz. Gaz beton olarak bilinen Ytong ile en yaygın olarak kullanılan tuğla, ısı ve ses yalıtımı konusunda tuğladan daha iyi olan briket veya daha şeffaf olmasını dilerseniz ve dekoratif olarak daha şık ve elegan bir görüntü isterseniz de cam tuğlayı tercih edebilirsiniz. Ev ya da ofis gibi iç mekânlarda tamamen zevkinize göre seçimler sunulmakta ve duvar örme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Gazbeton Duvar Örme Tercih Edilmeli Mi?

Seçim hakkınızı bu yönde kullanmış olabilirsiniz. İçerik olarak gözenekli, minik ve oval, ısı açısından iletimi biraz düşük yapıya sahiptir. Dünya çapında çok fazla rağbet gören ve üretimi ve de pazarı yüksek bir üründür. Deprem açısından da koruyucu bir etkiye sahip olup sadece bu yönüyle bile tercih edilebilmektedir. Görece üstün özellikleri ile gökdelen, fabrika, otopark, fabrika, sosyal tesisler gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Isı yalıtımı konusunda üstün bir performans göstermesi nedeniyle diğer çeşitlerine göre onu bir adım daha ileriye taşımaktadır. Ekonomik olmasını sunduğu rahatlık ile birleştiren bir yapıdadır. Ayrıca yangına karşı daha dayanıklı olduğu da bilinmektedir

Tuğla Duvar Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Tuğla duvar kullanmanın avantajları nelerdir? diye merak eden kişiler için çok eski zamanlardan beri kullanılıyor olmasından dolayı güven vermesi, daha koruyucu olduğunu düşündürmesi ana etkendir. Kiremitin ilk kullanımı milattan önceki yıllara denk gelmektedir. Korintler olarak bilinen uygarlık bugün bildiğimiz kiremitin daha ilkel formunu kullanmışlardır. Günümüze gelene kadar form değiştirmiş ve özgün bir hal almıştır. Avantajlarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

• Tuğla veya kiremit sadece işlenme tarzından dolayı birbirinden ayrılır. Çok eskilere dayanan bir kullanım ağına sahiptir.
• Bina içi veya dışı olumsuz etkilerden çok daha az etkilenir.
• İçinde bulunulan iklim ile uyumludur.
• Çok geniş bir kullanım alanı vardır.
• Çok çeşitli boyutlarda bulunur ve rahat uygulanır.

Duvar Örme İşleri

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?