Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Duvar Kağıdı İşleri

Duvar kâğıdı işleri özellikle yeni eve taşınan veya evini yenilemek isteyenler için önemli dekorasyon çeşitlerinden biridir. Uzun süre boya yaptıran, şimdi ise duvar kağıdı düşünen kişiler için de rehber niteliğinde olacaktır. Avantajlı olan yanları özel bir tasarım seçip bir odanıza veya tüm evinize bunu aktarabilirsiniz. Silinebilir olması, farklı doku ve renklerde olması evinizin albenisini artıracaktır. Mobilya, halı veya yer döşemenize uygun olarak bir model seçip uygulamak mümkündür. Belli bir desibele kadar ses yalıtımı sağladığı da bilinmektedir. Ancak duvar kağıtları boyaya nazaran daha maliyetlidir. Ancak ortalama 8 sene kadar kullanım ömrüne sahiptir. Sizin kullanımınıza bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Duvar Kâğıtları Kullanışlı Mı?

Evet, öyle olduğunu söylemek mümkündür. Hem uygulama aşamasında daha az iş gücü, emek isteyen bir uğraştır hem de kullanım aşamasında sizin için hem silinmesi hem de kısa zaman zarflarında boya derdinden kurtaran, zahmetsiz bir iştir. Ancak profesyonel bir kişi tarafından yapıştırılmalıdır yoksa hava kabarcıkları veya pütürler kalabilir ve bu da hoş olmayan bir görüntü meydana getirir. Uzun süre kullanacağınız duvar kâğıtlarında her seferinde aynı noksanlıklara bakmak veya hataları görmek göz zevkinizi de bozar. Ayrıca tekstil ürünü olan türlerinden almanız durumunda hijyenik açıdan daha da güvenli bir ortama sahip olabilirsiniz. Bu konuda bize her türlü ev dekorasyonu sorunuzla ilgili danışabilir, uzman ekibimizle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Duvar Kâğıdı Sağlıklı Mı?

Duvar kâğıdı sağlıklı mı? diye sorulduğunda genel olarak bu konuda sağlıklı olduğu yönündedir. Örgülü taban olarak da bilinen sentetik malzemeden üretilen tekstil tabanlı duvar kâğıtları birçok kullanıcı tarafından çok beğenilmektedir. Yoğun ısı ve neme maruz kalınan yerlerde bile mükemmel koruma sağlayan, içeriğinden dolayı mikrobun üretilmesine ve barınmasına imkân vermeyen bir yapıdadır. Hastane ve ticari işletme mutfaklarında bile güvenle kullanılmaktadır. Hava şartları ve uzun süreli kullanımdan dolayı zamanla meydana gelebilen aşınma ya da silerken yırtılma gibi olumsuz etkiye karşı çok dirençlidir. Özellikle Vinil duvar kâğıdı olarak bilinen silinebilir özellikte olan çeşidi yangına karşı dayanıklı olup, tüm sağlık sorunlarına karşı duyarlı bir içerikte üretilmiştir.

Duvar Kağıdı İşleri

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?