Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Doğalgaz, Petek, Kombi

İl ve ilçelerde kurulu olan binaların tamamına yakını artık doğalgaz ile ısıtılmaktadır. Bu da doğalgaz tesisatları ile ilgili profesyonel bakım onarım ve yenileme hizmetini zorunlu kılıyor. Firmamız, ev iş yerlerinin doğalgaz tesisatlarını, proje aşamasını tamamladıktan sonra, kullanıma hazır aşamada teslim etmektedir. Binaların tüm dairelerini tek tek doğal gaz tesisatı ile döşeyerek, anahtar teslim projelere imza attık. Ana gaz girişinden kombi noktasına kadar doğalgaz ile ilgili tüm tesisat uygulamalarımızı alanında uzman ustalarımız nezaretinde gerçekleştiriyoruz. Resmi tesisat yönetmeliğine uygun olarak çizilen projelerimizin, doğalgaz tesisatına dönüşerek kullanıma hazır hale gelmesi, çok kısa sürede tamamlanır.

En doğru petek ve kombi modelini doğalgaz tesisatınıza monte eden firmamız, uzun süre sorun çıkarmadan kullanabileceğiniz bir daire ısınma sistemi inşa eder. Gaz borularının sızdırmazlık özelliğinden kombinin yakıt tasarruflu modelini kullanmaya kadar tüm tesisat işlerimizde müşterilerimizin menfaatini gözetiriz. Doğalgaz tesisat işlerimizi tüm yerleşim alanları için şu plana göre tamamlarız.

• Doğalgaz hattının döşeneceği dairenin iç bölmeleri ölçülür
• Tesisatın projesi çizilir
• Daireye en uygun kombi modeli ve petek türü belirlenir.
• Onay verilen tesisat için gerekli cihaz ve malzemeler tedarik edilir.
• Doğalgaz üniteleri daire içine titizlikle döşenir
• Son test ve kontrollerden sonra tesisat açılarak kullanıma sunulur

Komple ev tadilatı içerisinde önemli yer tutan kombi petek döşeme işlerimizde kaliteli markaların ürünlerini kullanırız. Uzun ömürlü olmasına özellikle dikkat ettiğimiz tüm doğalgaz projelerimizi, yıllar sonra periyodik kontrollerini yaptığımız zamanlarda dahi ilk günkü performansında çalışır durumda buluyoruz. Bu sonuçlar bize, işimizde en doğru ürün ve malzemeyi kullandığımızı göstermiştir. Kaliteli kombi, dayanıklı petek ve sağlam tesisat malzemesi kullanarak kurulan tüm doğalgaz sistemleri kolay kolay önemli bir arıza vermez. Mevsim değişimlerinde rutin bakım ve temizliklerini yaptırmak, tesisatı aynı veriminde kullanmak için yeterlidir. İster ev, ister işyerinin doğalgaz tesisatı olsun, tüm hizmet sürecimizi resmi şirket kayıtlarımız altına alarak yürütürüz. Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti. tüm doğalgaz tesisatlarında kurumsal güvence ile hizmet verir.

Doğalgaz, Petek, Kombi

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?