Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Çelik Kapı

Temel amacı mekanlarınızın güvenliğini sağlamak olan, davetsiz misafirlerin korkulu rüyası çelik kapı ihtiyaçlarınızı, Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti.ile çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Çelik kapı sistemlerimizin, diğer kapılara göre aşınma ve yıpranma süresi çok daha fazladır. Güçlendirilmiş kilit ve sürgü sistemleri sayesinde mekanlarınızın güvenliğinden endişe etmenize gerek kalmayacak. Estetik ve güvenliğin bir arada buluştuğu çelik kapı hizmetlerimizde, farklı model seçeneklerimiz ile evinizin tasarımını ilk girişten değiştirmeye başlayın.

Güvenlik ve estetik özelliklerinin yanı sıra, contaları sayesinde, yüksek izolasyon özelliğine sahip olan çelik kapı sistemleri, evinizin hem enerji hem de ses izolasyonuna artı bir değer katar. Farklı yangın derecelerine karşı koruma sağlayan özel alaşımlı çelik mamulden imal edilen çelik kapı sistemlerimiz, her özelliği ile fark yaratır. Kişisel tercihlerinize uygun tasarımların mimarı olan firmamızın çelik kapı sistemleri ile bireysel tercihlerinize uyan, yüksek kaliteli bir çelik kapı ürünü ile evinizin tasarımını tamamlayabilirsiniz. Giriş kapılarını değiştirmek isteyen müşterilerimiz, müşteri hizmetlerimizi arayarak randevu oluşturabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizle ihtiyaçlarına uygun bir çelik kapı maliyetini ve diğer soruları ile ilgili bilgi alabilirler.

Çelik kapı sistemlerimiz ile ilgili Sık Sorulan Sorular (SSS)

  • Çelik kapının güvenli olup olmadığını nasıl anlarım?

Malzeme kalitesi, kilit sistemleri, menteşe ve conta kalitesine bakılarak çelik kapı güvenliği ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Çelik kapı fiyatlarını belirleyen faktörler nelerdir?

Boyut: Kapının boyutu, fiyatı etkileyen bir faktördür. Genellikle ölçü bakımından daha büyük kapılar daha yüksek fiyatlara sunulur.

Malzeme kalitesi: Çelik kapının kullanılan malzemenin kalitesi, fiyatı belirleyen en önemli faktörlerden biridir.

Özellikler: Güvenlik donanımları, ses ve ısı izolasyonu gibi ek özellikler çelik kapı fiyatını etkiler.

  • Çelik kapı fiyatlarına montaj dahil mi?

Çelik kapı fiyatlarımıza montaj hizmeti dahildir.

  • Çelik kapıların garanti süresi olur mu?

Çelik kapı sistemlerimiz garanti kapsamındadır. Garanti süresi ve kapsamı ile ilgili Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti. müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Çelik Kapı

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?