Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Amerikan Kapı

Hem göze hitap ediş şekliyle, hem de kullanış bakımından yaşam alanlarında oldukça tercih edilen kapı türlerinden birisi olan Amerikan kapı, dayanıklı kullanışlı ve hafif yapısıyla kullanıcıların tercih sebebi olabilmektedir. Yaşam alanlarınız için yüzlerce farklı Amerikan kapı çeşidi arasından dekorasyonunuza en uygununu seçerek mükemmel bir uyum için başlangıç yapabilirsiniz. Tuvaletlerde, mutfaklarda, Yatak odalarında Amerikan kapıları kullanabilirsiniz. Amerikan kapılar odadan odaya farklılık gösterecektir. Mesela banyonun kapısıyla, oturma odasının kapısı aynı olmayacaktır çünkü banyo ve tuvalet kapılarında camsız kapılar tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda teknolojinin artmasıyla kapılarda ses ve ısı yalıtımı da bulunmaktadır.

Evlerimizin yapısı sürekli değişse de genellikle kapılar uzun süre hayatımızda kalmaktadır. Bu yüzden Amerikan kapı seçiminde oldukça seçici davranmanız gerekmektedir. Ucuz ve kalitesiz bir kapı seçtiğiniz takdirde sık sık arıza verme, estetik açıdan kötü görünüm, kapının kısa ömürlü olması, enerji verimliliği kaybı gibi olumsuz yönlerle karşılaşabilirsiniz kalitesiz malzemelerden yapılmış kapılar ayrıca hava koşullarına karşı dayanıksız olduğu için zamanla çürüyecektir. Bu da sizin ekstra masraf yapmanıza sebebiyet verecektir. Güvenli enerji verimli ve dayanıklı bir Amerikan kapısı seçmeniz işte bu yüzden çok önemlidir. Peki kime, nasıl güvenmeliyiz? Sizin de bildiğiniz üzere günümüzde birçok Amerikan kapı hizmeti veren firmalar bulunmaktadır.

Amerikan Kapılar: Modern Şıklığı Evinize Getiriyor!

Peki bu firmalar gerçekten denildiği gibi kaliteli hizmet mi sunuyor? Ne yazık ki bu sorunuza olumlu cevap veremiyoruz Çünkü her işte olduğu gibi kapı hizmeti sunan firmalarda da alanında yeteneksiz ve bilgisiz çalışanlar bulunmaktadır. Alt tarafı bir kapı, ne kadar dayanıksız olabilir diye düşünmeyin lütfen. Alanında deneyimsiz firmalar kapı kurulumu, tamiri veya bakımı sırasında yaptığı hatalar nedeniyle kapınızın doğru bir şekilde kapatılmaması ve kapınızın çalışmamasını sağlar. Bu ve bu gibi sıkıntılar ise güvenliğinize gölge düşürecektir. Ayrıca kapınızın ömrü kısalacağı için sizi ekstra masrafa sokacaktır. Deneyimsiz firmadan kapı hizmeti almanın en önemli başka bir zararı ise müşteri memnuniyeti konusunda yetersiz kaldığı için müşteri sorunlarına çözüm bulmakta zorluk çekmesidir. Yeni kapılarımız ile evinizi aralıyoruz. Deneyimli firmamız sayesinde sizlere kaliteli hizmet vermeyi, kendimize bir borç biliriz. Her alanda kalifiyeli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla dilediğiniz kapıyı uygun fiyat garantisiyle hizmetinize sunuyoruz. Firmamız, kapılarınıza değer katar…

Amerikan Kapı

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?