Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Alçıpan

Yaygın kullanımda ve halk arasında alçıpan bölme veya alçıpan tavan olarak bilinen alçıpan uygulaması, iç duvarlarda ve tavanlarda pürüzsüz ve sağlam bir zemin hazırlayarak boya veya duvar kağıtlarının daha estetik durmasını sağlar. Alçıpan, odaların bölünmesi için de kullanım alanı olan pratik bir malzemedir. Alçıpan montajı, alçıpan malzemesinin kesilmesi, uygulanacak yere göre şekillendirilmesi ve sabitlenmesi süreçlerini kapsar.

Alçıpan uygulamaları çeşitli amaçlarla kullanılabilir. İç mekanlarda geniş bir odayı alçıpanla bölüp iki oda haline getirebilirsiniz, yada ofisinizdeki bir odayı alçıpanla bölerek sigara odası oluşturabilirsiniz. Alçıpan malzemesinin farklı çeşitleri ile farklı kullanımları da mevcuttur: Standart alçıpan oda bölmeleri için, yeşil levha alçıpan banyo ve mutfak gibi ıslak zemin kullanımı için, yangına dayanıklı alçıpan olası bir durumda yangının yayılmasını önleyebilmek için ve son olarak akustik alçıpanlar ise ses yankı kontrolünü sağlamak için özel amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Kullanım amacı ve malzeme çeşidi ne olursa olsun, alçıpan uygulamalarını estetik bir görüntü içerisinde kullanabilmek ustalık işidir. Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti, ihtiyacınız olan tüm alçıpan uygulamalarını estetik mimari kuralları içerisinde ustalıkla uygulayabilme yeteneğine sahip bir firmadır. Bilgili ve deneyimli ekiplerimiz, mimarlarımızın tüm detayları hassasiyetle hesap edip çizdiği uygulama projelerini özenle tatbik etmektedirler.

Evlerinizi Yeniden Hayal Edin, Komple Ev Tadilatında Alçıpan Uzmanlığı!

Koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına göre hizmet veren firmamızın tüm faaliyetlerinde olduğu gibi, alçıpan uygulamaları işlemleri de rekabetçi fiyatlarla değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İşlem sonrası detaylı temizlik yapmaya özellikle dikkat eden personelimizin bu alışkanlığı, bizi diğer uygulamacı firmalardan farklı tutan özelliklerimizden sadece bir tanesidir. Çalışan tüm personelimizin sigortalı olması, müşterilerimiz için ayrı değer olduğunu biliyoruz. Bu şekilde müşterilerimize güvenli bir hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak, estetik ve dayanıklı alçıpan çözümleri sunan Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik San. Tic. Ltd. Şti, tüm inşaat faaliyetlerinde ve alçıpan uygulamalarında profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir. Hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve projelerini başarıyla tamamlamayı sağlamaktır.

Alçıpan

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?