Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Alçıpan İşleri

Alçıpan işleri iş yeri ve konut dekorasyonunda çok popüler olan bir uygulama çeşididir. Oldukça pratik bir uygulama olmakla beraber hem de hafiftir. Bir asma tavan olduğunu ve de bölme özelliği olan bir duvar senkronizasyonudur. Klasik örme duvarlara nazaran maddi açıdan daha az külfetli, rutubete karşı daha dayanıklıdır. Kullanım açısından çok rahat olmakla beraber gelişen teknoloji ile hayatımıza dâhil olan bir uygulama çeşididir. Öncesinde uzun uzun sıvama işlemi gerçekleştirilirken artık masif bir levhanın üzerine dökülen alçı ile çok güzel bir görüntü sağlanmakta ve birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hem sağlıklı hem de yangına karşı koruma sağlama anlamında sağlamdır. Senelerce kullanıma uygun bir yapıdadır ve sadece iç değil dış cephelerde de kullanıma uygundur.

Alçıpan Duvar Kaplama Nasıl Yapılır?

Alçıpan duvar kaplama nasıl yapılır? sorusunu işin uzmanı olan ustalarımız duvara sabitledikleri sert kalıpları her türlü bina yapım malzemesine uygulayabilmektedir. Beton ya da briket olması fark etmemektedir. Çeşitli ekipmanlar ve yılların ustalığı ile ister bir yenileme çalışması olsun isterse bir tesisatın gizlenmesi olarak yapılsın sonucu sizi kesinlikle mutlu edecek bir uygulamadır. Duvar giydirme işleminde kullanılan tüm malzemeler standartlara uygun ve en modern yapı malzemeleridir. Sizin konutunuz ve iş yerinizin önemli olduğunu biliyor ve aynı özeni biz de gösteriyoruz. Hızlı aynı zamanda kolay bir işlem olması nedeniyle kısa sürede içerisinde işin teslimatını bitirip size teslim ediyoruz.

Alçıpan İşleri: Estetiği ve Fonksiyonu Bir Araya Getiriyoruz!

Alçıpan Boyama Nasıl Yapılır?

Alçıpan boyama nasıl yapılır? sorusu evini veya özel alanını değiştirip dönüştürmeyi düşünen kişiler için bir rehber olacaktır. Daha önce deneyim sahibi olmayan kişiler için önemli ipuçları vereceğiz. Yapı malzemesinden bahsettik ancak uygulama aşamaları profesyonellik gerektirdiği için mesleğe yıllarını vermiş ustalar olarak bunu şu şekilde ifade edebiliriz:

• Öncelikle alçıpan, dokusu ve içeriğinden dolayı çok hassas ve emici bir yapıya sahiptir.
• Sadece kaliteli bir işçi ve işçilik onu bir duvarda sanat eserine dönüştürebilir.
• Üzerine istediğiniz tür ve renkte boya kullanmanız mümkündür.
• Farklı boya çeşitleri su bazlı veya sentetik olması yapılan işin kalitesini düşürmez önemli olan işin ehli biri tarafından yapılmasıdır.
• Ancak alçıpanı boyamak için daha çok su bazlı boyalar tercih edilmektedir.
• Alçıpan iç cephe veya dış cephede kullanılabilir. Eğer hane, ofis gibi kapalı mekân ise iç cephe boyası değil ise dış cephe için uygun bir boya tercih edilmelidir.

Alçıpan İşleri

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?